26 Mayıs 2017 Cuma

Tüm Ayrıntıları İle İkizler Burcu

İkizler burcu hayalperest, sakin, melankolik yapıları ile öne çıkarlar. Ani hal değişikleri ile çevresinde ki insanların da davranışlarının nasıl olması gerektiği konusunda çelişkiye düşürürler. İkizler burcu Analitik bakımdan pek gelişmiş değildir. İkizler insanı genellikle sanat dallarında daha başarılıdır, Matematik, Fen adeta eziyettir, bu konularda kendilerini gösteremezler, Çünkü onlar hayalperest insanlardır. Geleceği çok fazla düşünürler, bu yüzden çok iyi gelecek planlaması yapabilirler, Sürekli içinde bulundukları durumun farklı varyasyonlarını hesaplamakla meşguldürler.

ikizler


Gülmeyi ve güldürmeyi severler, çevresinde ki insanları onu genellikle sevimli yanı ile tanırlar, İkizler insanı üzüldüğünü pek belli etmez, içinde fırtınalar kopsa da dışarıda hep neşeli görünürler.  Sürekli olarak çevresinde ki insanları mutlu olması için uğraş verirler.

Meraklı yapısı onu sürekli araştırma yapmaya iter, gördüğü ve merak ettiği her şeyi araştırır. İkizler insanı sanılanın aksine oldukça derin düşünürler, Din ve felsefe konularına meraklıdır.  İkizler insanı topluluk arasında neşeli ve konuşkan biri olarak görünse de, ciddi toplantılar, seminerler onu sıkar, topluluk önünde konuşması gerektiğinde bocalama yaşayabilir.

Ciddi ortamlar ikizler burcuna göre değildir, Eğlenceli sosyal kulüpler, sinemalar, eğlenceli mekânlar da olması gerektiğini bilir. Eğer bu ortamlar da bulunamıyorsa kendini eve kapatması olasıdır. Sinema ikizler için vazgeçilmez bir etkinliktir, filmler, diziler, kitaplar hakkında konuşmayı sever. Kültürel açıdan oldukça donanımlı olmalarını meraklı bir karaktere sahip olmasına borçludur.İnsanlara çok çabuk küserler, ama bu küslük kırgınlık onlar için kalıcı bir durum değildir, Çok hızlı iyileşirler çabuk barışırlar, Kin gütmeyi bilmezler, ev yaşantısı konusunda pek düzenli olduğu söylenmez, dağınıklık içerinde kendilerine has bir düzen oluştururlar, giriştikleri işlerde planlayarak yapılan bir şey neredeyse yoktur. Onlar için her şey doğaçlama gelişmelidir.

İkizler burcu için bir işi sonlandırmak neredeyse imkânsız gibidir, Tez canlılıkları ve sürekli bir şeyler yapma isteği onları bir işi bitirmeden diğerine geçmeye zorlar.  Büyük heyecanlarla giriştikleri bir işi kısa sonra sıkılıp bırakabilirler.

İkizler burcu eğer fırsat verilirse, gerekli şartlar altında liderlik özelliklerini ön plana çıkarabilirler.

Yeterince sabrederse analitik konular dışında neredeyse her işte başarılı olabilirler, çalışırken eğlenebilen bir ikizler insanı için o işi yapmak kolay bir şey yoktur. Çalışma arkadaşları ve çevresi tarafından sıra dışı denilebilecek kadar farklı olarak tanımlanırlar.

İkizler burcu insanı mutsuz olduğunu kimseye belli etmez, eğer ki etrafınızda mutsuz gördüğünüz bir ikizler insanı varsa kesinlikle ciddi bir sorun var demektir.

İkizler İş Yaşantısı

İkizler insan iş yaşantısını kendine göre dizayn etmelidir.  Belirli kurallar, şartlar altında çalışmayı kabul etmezler, sürekli olarak geniş ve ferah bir çalışma alanı içinde bulunmayı ister. İş arkadaşları tarafından sevilirler, ona verilen görev ne olursa olsun, onu tamamlamanın en kolay yolunu mutlaka bulur.

burçlar


İkizler Aşk Yaşantısı

Uzun süreli bir ilişkiyi yürütebilmek onlar için oldukça zordur.  İkizler aşk yaşantısı konusunda genellikler bahtsızdır. Bu durum özgürlükçü, dayatma ve kısıtlamalara gelemeyişinden kaynaklanır. Her ne olursa olsun aşk yaşantısı onun için özgürce yaşanmalıdır. İkizler burcu sevgi ve aşkı derinden hisseder, birini gerçekten aşık olmak onun için zor günlerin habercisidir. Kendisi kısıtlanmayı sevmezken sevgilisinin yaşantısına kısıtlamalar getirir. Kıskançlık durumu gerçekten âşık ise oldukça fazladır.

Bu yüzden ikizler burcunun aşk yaşantısı oldukça çalkantılı geçer. Sevdiği insana özveri göstermekten çekinmez. Onu mutlu etmek onun için en önemli şeydir. Gerekirse kendi mutluluğunu dahi feda eder.

İkizler Hakkında bilinmesi gereken diğer unsurlar

İkizler burcunun tüm özellikleri erkeklerde daha baskın olarak ortaya çıkar, Gezegeni Merkür olup, favori sayısı ise 5 dir. Sevdiği renkler Sarı – Mavi ve siyahtır.  Hava grubuna bağlı bir burç olan İkizlerin değerli taşı ise akiktir.


İkizler burcu ressam, müzisyen, avukat, şair, yazar olabilir.  Yaratıcılık gerektiren tüm işlerde rahatlıkla başarı gösterebilirler.

İkizler burcuna ait yükselen tablosu aşağıdadır, İkizler burcu iseniz ve yükselen burcunuzu öğrenmek istiyorsanız, Doğum saatinizi bilmeniz önemlidir. Saate göre yükselen burçlar değişiklik göstermektedir.

burçlar yükselen
Paylaş

Alakalı Konular

Tüm Ayrıntıları İle İkizler Burcu
4/ 5
Oleh

Bizden Haberin Olsun

E Mail aboneliği ile yeni içeriklere ilk siz ulaşın.